לחפש עבודה באוסטרליה אחרי צבא

השתחררתם מהצבא, וגם אתם כמו רבים אחרים, מעוניינים לנצל את חלון ההזדמנויות הייחודי הזה בחייכם על מנת לצבור חוויות בתקופה שמה שאופייני לה בעיקר הוא ש"אתם לא חייבים שום דבר לאף אחד". עוד רגע כבר מתחילים לימודים לתואר ראשון, בניית הקריירה, הזוגיות והמשפחה – אבל שניה קודם לכן, זה הזמן לצאת לעולם הגדול, להכיר אנשים ומקומות נפלאים, לראות איך חיים בצד השני של העולם ו"על הדרך" גם להכיר את עצמכם קצת יותר טוב.

ישראלים רבים בוחרים לאחר שירות צבאי ארוך ולעיתים לא קל, לאפשר לעצמם "טיול אחרי צבא", שהוא בדרך כלל ארוך והרפתקני במיוחד. בשל האילוצים הכלכליים שיש לרובינו, מטיילים רבים בוחרים לשלב עבודה בחו"ל עם טיול ועל ידי כך להאריך את תקופת הטיול האפשרית להם ביחד עם חווייה אותנטית של החיים בחו"ל והעבודה במקום.

למה דווקא לאוסטרליה?

מבין היעדים הפופולאריים לטיול אחרי צבא באורך של חצי שנה ומעלה – אוסטרליה היא כנראה היעד האטרקטיבי ביותר עבור אלה שבונים על שילוב של עבודה במהלך הטיול. אם אתם אנשי ים שאוהבים מזג אוויר קיצי – אוסטרליה יכולה להתאים לכם כמו כפפה ליד.

אוסטרליה היא פדרציה של שש מדינות ועוד שתי טריטוריות, בה תמצאו כמעט כל סוג של בילוי, נוף והרפתקה שתעניין אתכם – החל ממדבריות ענק בהן ניתן לנסוע שעות מבלי לראות נפש חיה, דרך יערות גשם עבותים בהם צומחים עצי אקליפטוס ואחרים בני מאות ואלפי שנים, אוכלוסיית בעלי חיים ייחודית, ערים שוקקות ועמוסות באפשרויות לבילוי, אוכלוסייה רגועה וחביבה הידועה במזגה הנוח, חופי ים משגעים, אורח חיים לא תובעני במיוחד, ועלות מחיה שאינה יקרה. כל אלה, הופכים את אוסטרליה ליעד מבוקש למטיילים אחרי צבא. בנוסף, לא קשה לשלב עבודה באוסטרליה במהלך הטיול, כך שיתאפשר לכם לקחת מנוחה מהנסיעות והטיולים, לקבוע יתד במיקום שמצא חן בעיניכם, לעבוד תקופת מה ואז להמשיך לטייל.

במה עובדים באוסטרליה?

אוסטרליה, כמו כל מדינה אחרת בסדר גודל דומה, מציעה שפע של עבודות בחו"ל. חשוב לדעת, כי אלה מביניכם שהם חזקים במכירות או שיש להם ניסיון בתחום, יוכלו למצוא עבודה באוסטרליה אחרי צבא כבר מהארץ במכירות בעגלות או אחרות, ולהשתלב בצוות עבודה מתגמל שיסייע גם בטיסה ובקבלת הויזות, וגם במציאת מקום לגור ובהשתלבות בעבודה. אם מכירות הוא לא כוס התה שלכם או שאתם לא מתכננים להתחיל את הטיול בעבודה, תוכלו להתחיל לטייל באוסטרליה ולחפש אחר עבודות מקומיות, כמו עבודה בחווה או עבודה זמנית בבית קפה או בפאב בערים הגדולות.

עבודה באוסטרליה אחרי צבא – חוויה שלא תשכחו!

בין אם אתם נוסעים לאוסטרליה עם עבודה שמחכה לכם, לאחר שכבר סידרתם לעצמכם את כל האשרות הנדרשות ותוואי הטיול כבר ברור לכם, ובין אם אתם נוסעים תוך ידיעה שתסתדרו שם – אוסטרליה כנראה תקבל אתכם אליה בחיבוק. שלל ההצעות, האפשרויות, האנשים שתפגשו והחוויות שתצברו יהפכו את הטיול שלכם בין אם הוא מתוכנן או לא לחוויה יוצאת דופן. תיהנו!